Mūsų klientai

Bang & Olufsen gamina labai unikalius ir išskirtinius televizorius, muzikos sistemas, garsiakalbius, telefonus bei daugialypės terpės produktus, kurie sujungia technologinę kompetenciją su emociniu patrauklumu.
 

ABB yra energetikos ir automatikos technologijų pasaulinė lyderė. Kompanija susideda iš penkių skyrių, kurie yra organizuoti atitinkamai atsižvelgiant į klientų poreikius bei pramonės šakas, kuriose įmonė veikia. UAB " Stansefabrikken" dirba su žemos įtampos produktų padaliniu.
 

Cenika yra Norvegijos bendrovė, įsikūrusi Lier, Buskerud. Tai viena iš didžiausių nepriklausomų elektros tiekėjų profesinei energijos pramonei Skandinavijoje.
 

GKN Aerospace projektuoja ir gamina sudėtingus, aukštos kokybės, didelės vertės integruotus metalo bei kompozitinius agregatus aviacijos struktūroms ir varikliams, taip pat stiklo, akrilo ir polikarbonato skaidrumo sistemas.
 

Høiax projektuoja ir gamina daugiafunkcinius vidinius rezervuarus nurodytomis specifikacijomis, atsižvelgiant į klientų poreikius. Įmonė įkurta 1927 metais ir yra Norvegijos seniausia bei pirmaujanti aukštos kokybės vandens šildytuvų gamintoja.
 

QuietPod - Norvegijos įmonė 2002 metais viena pirmųjų pristačiusi rinkai inovatyvų gaminį - mobilius tylos kambarius, kurie šiomis dienomis vis dažniau montuojami atviro išplanavimo erdvėse, ofisuose.