Apie mus

UAB „Stansefabrikken“ yra Norvegų kompanijai „STAFA Industrier“ AS priklausanti pramonės įmonė, apdirbanti lakštinį metalą ir gaminanti lakštinio metalo gaminius.

Gamybos procese naudojame modernią įrangą ir naujausias technologijas,  gaminame bei tiekiame ir galutinai surinktus gaminius, kurie gali keliauti tiesiai į parduotuves, taip pat atliekame ir subrangos užsakymus.

Mūsų įmonė įkurta 2003 metais Ukmergėje.Nuo pat įsikūrimo didelį dėmesį skiriame kokybei bei klientų poreikiams - tai mūsų pamatinės vertybės kasdieniame darbe..

Įmonės gamybinį plotą  sudaro 10 000 m2, įmonėje dirba apie 250 darbuotojų.

Per pastaruosius metus į įrangą ir gamybos proceso valdymą investavome milijonus eurų. Dalis projektų buvo įgyvendini pasinaudojus Europos Sąjungos parama. Daugiausia investicijų buvo skirta naujai miltelinio dažymo linijai, CNC štampavimo ir CNC lenkimo įrengimams.

2012 metais įsigijome visiškai automatizuotą štampavimo liniją, kuri yra viena iš produktyviausių automatizuotų štampavimo linijų Europoje, ir tuo pat metu investavome į naują geriausiais parametrais pasižyminčią miltelinio dažymo liniją. 2015 metais buvo sumontuota nauja šviesolaidinio lazerio pjaustymo įranga.

Visos šiosinvesticijos padidins mūsų įmonės konkurencingumą, suteiks geresnes galimybes augti ir leis žengti koja kojon su technine pažanga.  

Mes siekiame tapti aukščiausio lygio savo srities profesionalais, savo klientams tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius. Tam negailime jėgų, semiamės žinių ir nuolat investuojame į gamybos atnaujinimą bei naujausias technologijas.