LEAN metodas

Užtikrindama gaminių kokybę, „Stansefabrikken Automotive“ bendrovė nuolatos investuoja į pažangiausius techninius ir vadybos sprendimus. Įmonėje jau įgyvendintas projektas, skirtas šiuolaikiškų vadybos metodų ir valdymo sistemų diegimui. Projekto metu buvo pradėta taikyti pažangi, jau kelis dešimtmečius ES ir kitų išsivysčiusių šalių pramonėje sėkmingai naudojama sistema – LEAN („Liekna gamyba“). Ši gamybos organizavimo ir valdymo sistema leidžia stipriai padidinti darbo našumą.

Naudojant LEAN vadybos sistemą, sutrumpėja užsakymų vykdymo ciklas, sumažėja atsargų, padidėja bendro gamybos proceso, atskirų linijų ar įrengimų pralaidumas. Kompaktiškas įrengimų išdėstymas gamykloje padeda užtikrinti reikiamų gamybos proceso komponentų pristatymą mažomis partijomis ir reikiamu laiku.

Taikome ir „Kan-ban“ metodą, kurį, kaip integruotos gamybos planavimo sistemos elementą, galime pasiūlyti savo klientams.

Artimiausiu metu daugiausia dėmesio bus skiriama žmogiškiesiems ištekliams, darbuotojų ugdymui, taip pat ir gamybos procesų tobulinimui.