Ukmergės pramonės parkas

UAB „Ukmergės pramonės parkas“ yra Norvegijos privataus kapitalo pramonės parkas Lietuvoje.

Ukmergės pramonės parkas įsikūręs Ukmergėje,  vidutinio dydžio mieste, esančiame centrinėje Lietuvos dalyje. Atstumas iki šalies sostinės Vilniaus yra 75 km (keturių juostų autostrada), ir atitinkamai 72 km  ir 66 km iki didžiųjų Lietuvos miestų  Kauno ir Panevėžio. Gero susisiekimo su pagrindiniais šalies miestais ir gerai išvystytos vietos infrastruktūros dėka ši vieta yra optimalus pasirinkimas tiek mums patiems, tiek ir mūsų nuomininkams

Pramonės parko vizija apima pramoninių pastatų, pritaikytų šiuolaikinei gamybai pagal vakarietiškus standartus, pasiūlos sukūrimą. Mes siekiame, kad įmonės, įsikūrusios pramonės parke, galėtų savo darbuotojams pasiūlyti saugią darbo aplinką. Šiandien  parkas turi 22 000 kv.m. renovuotų biurų ir gamybos patalpų. Šiai dienai  pramonės parke yra įsikūrusios 7 įmonės. Mes siekiame plėsti pramonės parką ir tikimės jo augimo.

Mūsų pagrindinė mintis yra ta, kad čia įsikūrusios įmonės galėtų bendrai naudotis visa eile paslaugų, tokių kaip priežiūra, IT infrastruktūra, valymas, apsauga, lankytojų nukreipimas, konferencijų/ pasitarimų patalpos, pneumatikos ir šildymo sistemos bei kitomis. Tokiu būdu kiekvienai įmonei pačiai nereikia atskirai investuoti į tokias veiklas ir jas vykdyti, o tai leidžia patirti mažesnes veiklos sąnaudas.

Kitas didelis buvimo pramonės parke privalumas yra galimybė čia dirbančioms įmonėms sukurti sinergiją, bendradarbiauti ir tapti viena kitos klientu ar tiekėju. Visos įmonės, kurios šiuo metu yra įsikūrę pramonės parke, jau palaiko aktyvius kliento/tiekėjo santykius su bent vienu iš nuomininkų.

Pramonės parkas turi plačias galimybes plėstis ir mes rengiamės renovuoti dar vieną pastatą. Taip pat yra galimybė statyti naujus gamybinius ar biurų pastatus, jei kam nors to reikėtų.