Stafa Industrier grupė

Stafa Industrier yra gaminius iš lakštinio metalo gaminančių ir susijusias paslaugas teikiančių įmonių grupės motininė bendrovė.

Kurdami ilgalaikių santykių viziją mes visuomet siekiame savo klientams pasiūlyti ekonomiškai efektyvius sprendimus, kurie patenkintų sudėtingiausiai išpildomus kliento reikalavimus. Darbų kokybę ir atlikimo tikslumą laikome būtinomis išpildyti sąlygomis.

Siekdami patenkinti Šiaurės Europos rinkos poreikius, mes strategiškai plėtojame savo veiklą Pietų Skandinavijos ir vidurio Rytų Europos regione. Gamindami produkciją Pietų Norvegijoje esančiose gamyklose, mes dirbame kaip patyręs Skandinaviškos verslo kultūros tiekėjas, kurio geografinė padėtis idealiai tinka aptarnauti Skandinavijoje įsikūrusius užsakovus. Gamindami produkciją Lietuvoje esančiose gamyklose, mes sudarome sąlygas pasinaudoti gamybos nedidelių kaštų šalyje, kuri yra visai netoli didžiųjų Šiaurės Europos pramonės rinkų, privalumais.

Su tokiais raktažodžiais kaip skandinavų verslo kultūra, nedideli kaštai bei mūsų nuoširdi vizija būti Jūsų patikimu partneriu, mes esame pasirengę įsigilinti į Jūsų iškeltus uždavinius ir to siekti plėtodami savo veiklą taip, kad galėtume pasiekti savo tikslus. Skirsime Jums visą savo dėmesį ir padarysime viską, kad liktumėte patenkinti, nes manome, kad tolesniam mūsų kompetencijos augimui ir verslo plėtrai itin svarbu turėti užsakovus, kurie būtų ir mūsų partneriai.

Interneto svetainėje rasite išsamius trijų pagrindinių veiklos sričių aprašymus:

  • AUTOMOBILIŲ PRAMONĖS
  • PRODUKTŲ GAMYBOS
  • SUBRANGOS VEIKLOS

Mes džiaugiamės galėdami Jus pakviesti sužinoti daugiau apie mus, apie mūsų naujausią veiklą automobilių pramonės srityje, apie plėtrą Lietuvos pramonės parke, apie mūsų produktų liniją, ar galiausiai apie mūsų daugiau nei 50 metų patikimo subtiekėjo veiklos patirtį.

Nedvejodami kreipkitės į mus.