Mokymai ir tobulėjimas

„Stansefabrikken” darbuotojai mokomi didesnę patirtį turinčioje mūsų gamykloje Norvegijoje – visą “know-how” perimame iš mūsų kolegų, seserinių įmonių, klientų. Gamyboje dirbantys darbuotojai nuolatos kelia kvalifikaciją brėžinių skaitymo, konstrukcinių medžiagų, darbo su įvairiais įrengimais mokymuose.

Modernėjant metalo apdirbimo technologijoms, sparčiai auga ir kvalifikuotų darbuotojų poreikis. UAB “Stansefabrikken” trūksta kvalifikuotų metalo apdirbimo specialistų,  nes mieste veikiančioje Ukmergės verslo ir technologijų mokykloje tokie specialistai nėra ruošiami.

Todėl UAB “Stansefabrikken” kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės skyriumi bei bendrovėmis “Umega”, “Ukmergės staklės” bei Ukmergės technologijų ir verslo mokykla pradėjo naują projektą ruošiant naujus metalo apdirbimo sektoriaus specialistus. Projektu siekiama sudaryti galimybę Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje parengti šioms įmonėms reikalingus specialistus.

Projekto dalyvės kartu paruošė programą metalo apdirbimo staklininko specialybę norintiems įsigyti 10 ir 12 klasių baigusiems moksleiviams. Ukmergės bendrovės “Umega”,  “Stansefabrikken” ir ,,Ukmergės staklės“ taip pat ketina visiems pirmojo kurso metalo apdirbimo staklininko specialybės studentams mokėti papildomą stipendiją. Kad studentai geriau perprastų ir įsisavintų visas gautas teorines žinias, praktiką (tiek mokomąją, tiek  baigiamąją – gamybinę) jie galės  atlikti projekte dalyvaujančiose įmonėse, kur turės puikią progą padirbėti su naujausiomis staklėmis ir įrengimais.

Įgyvendinant šį projektą, vasarą į Ukmergę buvo pakviestas magistro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete baigęs absolventas, kuris galėjo susipažinti su šių įmonių turima technika ir įranga, naujausiomis technologijomis, užmegzti kontaktus su įmonėje dirbančiais kvalifikuotais specialistais.

Šiuo projektu tikimės užsiauginti trūkstamų specialistų kartą.