Darbo sąlygos ir poilsis

Mūsų įmonės darbuotojų darbo dienos trukmė – 8 val. Darbuotojai aprūpinami darbo drabužiais ir kitomis privalomomis darbo saugos priemonėmis.

Didelį dėmesį skiriame darbuotojų darbo vietų patogumui ir funkcionalumui. Įmonės gamybinės patalpos  nuolat ventiliuojamos, vėdinamos ir šildomos.

Trumpoms pertraukėlėms darbo metu darbuotojams įrengtas poilsio kampelis, kur jie gali pailsėti, užkąsti savo atsineštų užkandžių ar atsigerti gaiviųjų gėrimų, vandens.

Mes didžiuojamės dirbdami šioje skandinaviško tipo įmonėje, todėl ir laisvalaikį mielai leidžiame kartu su kolegomis. Esame įkūrę dviratininkų komandą, kuri kasmet dalyvauja Lietuvos dviračių maratonų taurės varžybose. Komandos mažesnės grupelės dalyvauja Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse organizuojamose nuotykių varžybose, maratonuose ir pan.

Darbuotojai kasmet susiburia į temines vasaros bei Kalėdų šventes, kurių metu kiekvienas apdovanojamas, „pakrikštyjami“ nauji įmonės darbuotojai.

Mums rūpi mūsų darbuotojai, jų darbo sąlygos, gerovė ir sveikata, todėl draudžiame juos nuo nelamingų atsitikimų darbe. Taip pat  norinčius nemokamai skiepijame nuo gripo.

Pasveikiname darbuotojus jiems svarbių šeimos švenčių progomis - vestuvių, vaiko gimimo..