Darbo sąlygos ir poilsis

Mūsų įmonėje darbuotojai dirba pamainomis po 8 valandas. Visi darbuotojai dėvi vienodą įmonės aprangą ir avalynę, kuri užtikrina saugą darbe. Darbuotojams suteikiamos visos jų darbo vietoje reikalingos darbo priemonės (kaukės, pirštinės, ausų kamštukai ir pan).

Darbo vietos yra nuolat ventiliuojamos, vėdinamos ir šildomos. Kiekvienoje darbo vietoje buvo atliktas profesinės rizikos vertinimas, kuris  ištyrė esamą ir galimą profesinę riziką darbe bei padėjo sudaryti saugias ir sveikas darbo sąlygas.

Įmonėje vykdomas periodinis darbų saugos auditas ir, jei būtina, numatomos prevencinės priemonės, skiriami atsakingi asmenys, kurie per tam tikrą laiką turi pašalinti trūkumus – taip stengiamės užkirsti kelią galimiems nelaimingiems atsitikimams darbe, skatiname visų darbuotojų sąmoningumą, supratimą apie saugų darbą ir saugias darbo sąlygas.

Trumpoms petraukėlėms darbo metu darbuotojams įrengtas poilsio kampelis – vasarą darbuotojai pertraukėlių metu gali maloniai leisti laiką pavėsinėje lauke, kur jie gali pailsėti, užkąsti savo atsineštų užkandžių ar atsigerti gaiviųjų gėrimų, vandens. Taip pat įmonėje yra valgomasis, kuriame įrengti stalai, kėdės, mikrobangų krosnelės, virduliai.

Įmonės patalpose darbuotojams įrengti persirengimo kambariai su spintelėmis ir suoliukais. Čia darbuotojai gali laikyti savo asmeninius daiktus. Po darbo darbuotojai gali nusiprausti dušuose.

Mes didžiuojamės dirbdami šioje skandinaviško tipo įmonėje, todėl ir laisvalaikį mielai leidžiame su kolegomis. Esame įkūrę “Stansefabrikken” dviratininkų komandą, kuri kasmet dalyvauja Lietuvos MTB dviračių maratonuose. 2011 metais “Stansefabrikken” komanda maratonų taurės komandinėje įskaitoje iškovojo III vietą. Įmonė skatina darbuotojus kuo aktyviau dalyvauti šiuose maratonuose komandos nariams apmokėdama dalyvio mokestį, į varžybas pristatydama dviratį, visą varžybų sezoną atlikdama nemokamą dviračio techninę priežiūrą, taip pat  suteikdama “Stansefabrikken” komandos dviratininkų aprangą.

Taip pat mūsų įmonės darbuotojams kasmet organizuojamos vasaros ir žiemos šventės. Kiekvieną vasarą tradiciškai įmonėje organizuojama visuotinė darbuotojų vasaros šventė: jau buvome  jūreiviais, hipiais, kaubojais ir piratais. Šventėje visada labai smagiai praleidžiame laiką, būname apnakvindinti, įmonės transportas visus kartu atveža į šventę ir parveža iš jos. Kiekvieną žiemą laukiame ir tradicinio karnavalo, kuriame visi neatpažįstamai pasikeičiame persirengdami įvairiausiais personažais.

Metų gale mus visada aplanko Kalėdų senelis, kuris darbuotojams padėkoja už gerą metų darbą, pasidžiaugia gerais per metus nutikusiais dalykais, pasidalija ateities perspektyvomis ir, žinoma, įteikia darbuotojams dovanėles.

Rūpindamiesi ir brangindami savo darbuotojus, norintiems atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, keliskart per metus užsakome plaukimo baseiną su pirtimis, o tiems, kurie nori aktyviai leisti laiką sportuodami, užsakome  krepšinio salę.